לקוחות מספרות

לאורך השנים זכיתי לעבוד עם לקוחות רבות ויקרות. כאן תמצאי את המילים המרגשות שלהן ומה הן מספרות על העבודה איתי ועם השירותים והמוצרים שלי.

סימונה זלישניק, אם ל-3 יועצת עסקית, מלווה עסקים להצלחה מספרת:

 “בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים צריך להתמודד עם פחדים שצצים, הכלים שקיבלתי מליטל מאוד פרקטיים, אני יודעת לזהות פחד, חשש מכישלון או חוסר מוטיבציה ולתת לו מענה בעצמי והיה לי קל להכניס את זה לחיי היומיום, היום פחדים לא מנהלים אותי וזה בא לידי ביטוי בתוצאות שלי”.

אם אנחנו לא עושים משהו שאנחנו מאוד חולמים לעשות- זה אוכל לנו את הלב וצריך למצוא את האדם שיעזור לנו לקבל את האומץ הזה. הדרייב של ליטל זה היישום: שנקבל סט פעולות שנדע מה לעשות, זה עוזר לנו להצליח שוב ושוב, זה לכל החיים, וזה גם משפיע על המשפחה, הזוגיות והחברים, על העבודה, על הכל.”

נילית גבר אימא ל-4 ומנהלת 2 עסקים (עיצוב אומנותי לגנים ואימון ילדים) מספרת:

"הרגשתי במרוץ, ג'ינגלתי בין הרבה תחומים וכל פעם הרגשתי שנופלים לי כדורים מהידיים, עכשיו אני חיה באיזון נכון יותר, רגועה יותר ומספיקה יותר, טובה יותר לעצמי- ולאחרים"

עופרי רבן, בלוגרית אופנה ולייפסטייל, אם לילד בן 3 בוגרת תכנית אופטימיינד מספרת:

"רציתי לדעת איך להיות מפוקסת יותר, מאיזה הרגלים עליי להיפטר ואיך לנהל את הזמן שלי מבחינת עבודה, למדתי כלים להתמודד עם אתגרים יומיומים שכולנו חוות ברמה כזו או אחרת, התכנית מלמדת להתפקס ואיך לעשות את זה לבד גם אחר הבנתי את הצורך והחשיבות לקחת הפסקות מהעבודה שלי, הבנתי המון התנהגויות שלי במצבים שונים וזיהיתי דפוסים שחוזרים על עצמם. למדתי המון תרגילים שאני משתמשת בהם ביום יום שלי, הכלים שהתוכנית נותנת מאוד קלים לשימוש גם הרבה אחרי שהתוכנית מסתיימת. תודה על הזכות ללמוד ממך, את מעוררת השראה בעייני."

לירון מור גיל, אימא ל-3 מנכ"ל ובעלים של בית הספר לעסקים מספרת:

"כאישה שמנהלת עסק גדול עם עובדים, תלמידים והתחייבויות ואמא ל3 בחופשת לידה, בזמן קורונה, הרגשתי שאני קצת מאבדת את הדיוק שלי מבחינת חלוקת הזמן, עומס בעבודה, וזמן לעצמי.
הכלים שלמדתי הזכירו לי את כל הכוחות והמשאבים שלי ואיך אני אוהבת שהחיים שלי מתנהלים ומרגישים, עשיתי סדר במטלות, הורדתי עומס וחזרתי לאיזון. למדתי גם תרגילים קצרים שעזרו לי להתמודד עם סטרס בכל מקום במיידי, וזה בול מה שאני מחפשת- פתרון קצר ומיידי".

אלה בירן, בעלים של עסק לשיווק דיגיטלי ואם ל3 מספרת על התכנית:

"תוצאות היו לי כבר תוך כדי הקורס, חזרתי לעשות הליכות, אני מצליחה ללכת לישון יותר מוקדם, וגם אני מצליחה לשים לב לגוף ולמסרים שלו וקיבלתי גם תרגילים שאפשר לעשות ברגע שאני מרגישה שאני צריכה קצת עזרה: עלה מפלס החרדה? עלה הסטרס? אני שמה לב לזה ויש לי משהו שאני יכולה מיידית להפעיל"

יעל ר, מאמנת אימהות ברילוקיישן, אמא ל-2 מספרת על התוכנית:

"באמת שהתכנית היא פרייסלס בעיני ולדעתי אין הרבה כאלה, לא שאני מכירה לפחות. אני חושבת שמאז שהתחלתי את התכנית יש בי איזשהוא מקום של שקט ואנרגיות... בהתחלה כתבתי לך שאני צריכה יותר שקט ויותר אנרגיות וכאילו מאז שהתחלתי להקשיב וליישם את התרגילים, משהו בי נרגע, האנרגיה שלי השתנתה, לא של "אני עמוסה, אין לי כוח", אלא האנרגיה שלי היא בדיוק במקום שאני צריכה כרגע, ואני יכולה להסתדר עם העומס שיש לי"

הדס ר. בעלת עסק לבישול בריא ורואת חשבון, אם ל-2 מספרת:

"מאוד אהבתי את התרגילים- הכל קצר וחודר! הבנתי שוב שהכל תלוי בי, באמצעות הדרכות קצרות וממוקדות התכנית מביאה למודעות לאוטומטים שלנו, וניתן להיעזר בה ליצירת מוטיבציה אישית לשינוי הרגלים. "

טלי י. בעלת עסק לשיווק דיגיטלי ואם ל4, מקיבוץ טללים מספרת:

"הגעתי למצב שהרגשתי שאני לא מפנה מספיק זמן לעצמי- והתחלתי להבין שזה גוזל ממני מחיר. אני שמה דגש על החשיבות של לקחת זמן לעצמי, אני ממשיכה עם ההרגלים החדשים שבחרתי להתמיד בהם, אני לגמרי יודעת מה לעשות כשאני צריכה באותו הרגע להרגע או להתעורר.... נתתי לבן שלי לשמוע חלק מהשיעורים- אני חושבת שזה ממש חשוב שהוא ידע, זה מעולה! תודה!"

תמי פ. רופאת שיניים, אימא ל-2 מרעננה מספרת:

"כל הזמן הרגשתי במרוץ ומרדף אחרי הישגים ותארים, לימדת אותי להנות מהרגע וממה שיש ולקבל את המציאות בהרבה יותר שלווה, נולדתי מחדש בעקבות הידע הזה, אני יודעת לאזן נכון עבודה, ילדים, זוגיות ופנאי, ואני מאושרת."

מיכל קרני, אימא ל- 4 בעלת עסק לאימון, בוגרת תכנית אופטימיינד מספרת:

"הייתי במצב של אנרגיות נמוכות ולחץ, למדתי להעלות אנרגיות, לפרוץ מחסומים ולפתוח את הלב, עכשיו אני יודעת לעזור לעצמי להעלות אנרגיות ושמחה"

נופר, בוגרת תכנית אופטימיינד מטפלת גוף-נפש, מספרת:

"רציתי להצליח להקדיש לעצמי זמן, לתת לעצמי את הלגיטימציה להתמקד בדברים שהם מעבר למטלות היומיום, רציתי להתמקד במשהו שהוא לא סביבה ולא שיגרה, וזה מה שקרה: למדתי להיות לבלות בצורה יותר מהנה בזמן הפנוי ולא סתם למרוח אותו... אני לוקחת לעצמי זמן לתחביבים ישנים וגם הוספתי חדשים, וכשאני מחליטה להתרכז במשהו אני מצליחה להיכנס למוד הזה, ולתת לזה את המקום."