נעים להכיר, אני ליטל אסיף

פסיכותרפיסטית מוסמכת (M.A.) יועצת להתמודדות במצבי לחץ, חרדה,
עומס ושחיקה. מלמדת ניהול ואיזון מנטלי עצמי לצמיחה אישית ועסקית,
העלאת אנרגיה, פוקוס ודיוק יעוד מקצועי.

אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את החיים שלכם למתאימים ומדוייקים יותר עבורכם,
למצוא קצב חיים הנכון לכם ולשנות את ההרגשה וההתנהלות שלכם בעצמכם 
כדי שתמששו את היכולות שלכם ותרגישו הכי טוב,
כל זאת באמצעות הדרכות ופגישות אונליין.

ב- 20 השנים האחרונות ליוויתי מאות לקוחות למצוא את הדרך המדוייקת עבורם לחיות בהגשמה, בריאות ואיזון, ולהגיע למטרות שלהם באמצעות כלים פרקטיים מוכחים מחקרית.

אני נשואה לרן, ואמא לדין וליהי.

בבית שלנו GROWTH MINDSET – תודעה של צמיחה והתפתחות היא הגישה המועדפת, אנחנו מאמינים שהאדם הוא יצור שנועד ללמוד ולהשתנות, ושהשינוי הוא המהות של החיים. לימדנו את הילדים לשאוף לאושר, מימוש עצמי, הגשמת חלומות, ושאיפה להתקדמות מתמדת אל עבר הגרסה הטובה והשמחה ביותר שלהם. 

השכלתי:
תואר שני במדעי החברה בתחום רווחה ובריאות, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית עם התמחות בתחום הבריאות והשיקום מאוניברסיטת חיפה, לימודי טיפול זוגי ומשפחתי בת.ל.מ- אורנים, ולימודי פסיכותרפיה קוטניטיבית התהנהגותית (CBT אינטגרטיבי) באוניברסיטת חיפה, חברה באיט”ה.
אני מנחה מוסמכת לתהליכי התמקדות (FOCUSING) מטעם המכון הבי”ל להתמקדות בניו יורק. בעלת השכלה רחבה בתחום בריאות גוף-נפש, וניסיון רב בניהול. שנים רבות עסקתי בפסיכותרפיסטיה וטיפול הוליסטי. אני חיה את עולם מדעי המוח שקשור לשיפור התפקוד והאושר האישי, חוקרת, מתנסה בעצמי ולומדת כל הזמן ידע על תודעה וההשפעה שלה על הבריאות וההצלחה בחיים.

בנוסף, אני יזמת עסקית ובעלים של חברה להשקעות נדלן בארצות הברית.

הסיפור שלי

בתור ילדה רציתי להיות רופאה- לעזור לאנשים להרפא ולהרגיש טוב. רציתי גם להיות סופרת – לבטא את העולם הפנימי שלי בכתיבה. במשך השנים הפכתי לפסיכותרפיסטית ועזרתי לאנשים עם בעיות בריאות בתחום המנטלי, רגשי. בHOPTIMA אני משלבת גם את חלום הכתיבה שלי על ידי העברת ידע בנושאי בריאות מנטלית ופיזית בצורה פרקטית ומונגשת בכמוסות “מולטיויטמין” של ידע מרוכז, מדעי, ופעיל שעוזר לנו להכיר את עצמנו, את המנגנונים הפועלים בנו ואת הדרך המיוחדת לנו לחיות בטוב.

על אף הרקע המקצועי שלי, עברתי מספר משברים בריאותיים שלימדו אותי לקחת אחריות על הריפוי שלי ועל הכיוון שלי בחיים, ולהיות נאמנה מאוד לקצב האישי שלי ולתשוקות והכשרונות שלי. בעיקר הם לימדו אותי שלחיות דמות שהיא לא באמת אני- עולה לנו בבריאות הגוף והנפש.

זה התחבר לי לענין הרב שהיה לי בעת לימודי באוניברסיטה לתחום של פסיכו-נוירו- אימונולוגיה, שם לראשונה הבנתי עד כמה הסביבה וההתייחסות שלנו קובעת את הפעלת התכונות הפיזיולוגיות והגנים שלנו וקובעות את בריאותנו הפיזית והנפשית ואת התפקוד והתוצאות שלנו.

הדרך שלי ל-

Hoprima

במהלך הדרך למדתי שכולנו חיים סיפורים והרגלים שלא בהכרח מייצגים את מי שאנחנו ואת הנפש שלנו באופן אותנטי בגלל כל מיני “תוכנות הפעלה” שפועלות בתוכנו מילדות, ומוסכמות חברתיות.

שווה לחפש את האני האמיתי שלנו כי שם נמצאים הבריאות, האושר, המימוש והסיפוק בחיים.

יש שני משפטים שמנחים אותי כבר הרבה מאוד שנים:

למה

Hoprima?

על שם HOPE – התקווה שתמיד קיימת לשפר כל מצב, אני מאמינה שתמיד יש ענין שנתהפך הכל לטובה ושאין שום יאוש בעולם כלל..

על שם OPTIMAL – הנקודה הטובה ביותר להיות בה, המצב האופטימלי היוצר את התוצאה הטובה ביותר.

וכמובן על שם האופטימיות שתמיד מובילה את הדרך, האמונה שבאנו לחיות בטוב בהנאה, ביחד ובכיף ולשם עלינו לחתור כל חיינו.

HOPTIMA - הוא מיזם אונליין המלמד פסיכולוגיה שימושית לצמיחה ובריאות:

אני מאוד מאמינה ב- SELF HELP & CARE, בזה שבסופו של דבר אנחנו המומחים האמיתיים למה שקורה לנו וצריכים להיות אחראים גם לטיפול ולריפוי שלנו. עזרה חיצונית בעיני צריכה להיות מוגבלת בזמן, ממוקדת ומכוונת לכך שבסופו של דבר נקבל כלים לעזור לעצמנו, נדע מה קורה לנו ואיך לנהל את המחשבות, הרגשות, הבריאות והחיים שלנו בעצמנו.

איך אוכל לעזור לך?

תוכנית אונליין עם ליווי צמוד במיוחד בשבילך: הפחתת סטרס ועומס, העלאת האנרגיה, שינוי הרגלים ממכרים, שמירה על פוקוס ואיזון ועוד.

אם יש תחום בחייך שצריך שינוי ניפגש לפגישה ממוקדת בה נכין תכנית פעולה פרקטית שתעזור לך לעשות קפיצה למטרה.

למי שחווה עומס, שחיקה וצורך בהתחדשות מיידית. תוך 10 ימים- תרגישי טוב יותר ויהיו לך שפע של כלים לתחזק ולהעצים את עצמך.